Predstavujeme novinku v ošetrení pier „Ruský bozk“ alebo „Russian kiss“

Predstavujeme novinku v ošetrení pier „Ruský bozk“ alebo „Russian kiss“

Nepáčia sa vám vaše pery? Majú malý objem, sú úzke, nesymetrické?Máme riešenie

Pekné pery sú snom nejednej dievčiny alebo ženy. Dnes už nie sú výnimkou ani muži. Dámy vo veku chcú pery trochu oživiť, mladé slečny ich chcú mať väčšie, zmyselnejšie. Na zvýraznenie kontúr, vypnutie vrások nad perou sa môžu použiť mezonite alebo botulotoxín.

Číslo jeden je však aplikácia kyseliny hyalurónovej, pomocou ktorej môžeme zväčšiť objem pier, upraviť kontúru pier, zodvihnúť kútiky úst, aby neboli ústa smutné. Pri aplikácii kyseliny hyalurónovej do pier je zlatý štandard použiť cca 1 ml do oboch (hornej aj dolnej pery).

Bolestivosť ošetrenia

Pery sú veľmi citlivé na bolesť. Preto pred zákrokom používame lokálne anestetiká. Moderné prípravky s obsahom kyseliny hyalurónovej obsahujú aj lokálne anestetikum takže zákrok je takmer bez bolesti. Samozrejme nesmieme aplikovať pri precitlivelosti na lokálne anestetiká.

Technika aplikácie

Pri aplikácii je dôležitá technika, akú použijeme. V súčasnosti je novinkou ruská technika pod názvom Russian kiss. Pery sú oživené, nie je tzv. kačička, vyzerajú plnšie a prirodzene. Na obrázku vidieť zväčšenie objemu po aplikácii 1 ml kyseliny hyalurónovej do oboch pier, t. j do hornej a dolnej pery (celkovo 1 ml). Niekoľko výsledkov je aj na obrázkoch.

Aké materiály používame?

V Lekárskej kozmetike Life Style používame výhradne značkové materiály od výhradných dovozcov. Konkrétne taliansky produkt IDEA (neobsahuje anestetikum) za akciovú cenu 149 € za 1 ml alebo švajčiarsky špičkový produkt TEOSYAL za akciovú cenu 175 € za 1 ml. Znie to možno neuveriteľne, ale aj medzi výplňami sa začínajú objavovať fejky – napodobeniny značkových materiálov od neznámych výrobcov (najmä z Číny) s neznámou kvalitou. Preto si v Lekárskej kozmetike Life Style dávame záležať na kvalite produktov, ktoré ponúkame našim klientkam a klientom.

Kde robíme zákrok?

Ak si chcete dať zväčšiť alebo oživiť pery, navštívte Lekársku kozmetiku Life Style. Obaja lekári (MUDr. Ružena Sochorová, CSc., aj MUDr. Martin Sochor, PhD.) majú dlhoročné skúsenosti a výborné referencie. Pracujeme na troch pracoviskách v Bratislave: na Dohnányho 12 (Ružinov), Drotárskej 19/B (Staré Mesto) alebo Beňadickej 5 (Petržalka).

LSTYLE@LSTYLE.SK, WWW.LSTYLE.SK
tel. 02 / 624 13 461